Series
Ratings
112
Secret GardenRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Amy Bradley Is MissingRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5