Titles you rated
SalvadorRated ★ 2.5
TrespassersRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 3.5
Paquita SalasRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.0