Titles you rated
- SABAKANRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
FatherhoodRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
QueerRated ★ 1.5
Better DaysRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
LonglegsRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Doraemon the Movie 2017: Nobita's Great Adventure in the Antarctic Kachi KochiRated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0