Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.5