Titles you rated
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
BootsRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.0
Los FaradRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0