Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ZoolanderRated ★ 3.0
The World's EndRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Breakfast ClubRated ★ 4.0