Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Oki's MovieRated ★ 3.5
GuestRated ★ 3.5- Fake LiesRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.5