Movies
Ratings
331
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sunset BoulevardRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Mr. Smith Goes to WashingtonRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 4.5
The Great DictatorRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.5
Some Like It HotRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
City LightsRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5