Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.0
OculusRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0- DreamRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0