Titles you rated
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0