Movies
Ratings
29
BlindRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0