Series
Ratings
51
Hot SpotRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.5- 냉면 랩소디Rated ★ 4.5
- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
H2Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5