Titles you rated
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
CarnageRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0