Titles you rated
Pocket MonstersRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
NisemonogatariRated ★ 4.0
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Pokémon: Mewtwo ReturnsRated ★ 3.0
Zootopia+Rated ★ 3.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.0
Akudama DriveRated ★ 3.0
Hidden ThingsRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
takt op.DestinyRated ★ 2.0