Movies
Ratings
152
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 0.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5