Series
Ratings
52
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 3.5- Pitchfork ParkRated ★ 2.0
Hero's DreamRated ★ 2.0
Project Runway Season 18Rated ★ 4.0- The Case-Book of Sherlock HolmesRated ★ 4.0
SundomeRated ★ 5.0
UniteUp!Rated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 5.0
Quality Assurance In Another WorldRated ★ 4.5
Pretty BoyRated ★ 0.5
Studio Apartment, Good Lighting, Angel Included.Rated ★ 5.0
Watashi ga Kemono ni Natta YoruRated ★ 3.5
DestinedRated ★ 4.0
Kikai Sentai ZenkaigerRated ★ 3.5
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 0.5
Who Rules The WorldRated ★ 3.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 5.0- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 4.5