Series
Ratings
68
Sgt. FrogRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
WITCH WATCHRated ★ 4.0- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.0
- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 4.0
- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5