Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5