Series
Ratings
65
GiantRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 5.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 5.0
TazzaRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5