Titles you rated
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
KissXsisRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Minami-keRated ★ 3.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Hell GirlRated ★ 3.5