Titles you rated
Snowy TrainRated ★ 3.5
Like Nothing HappenedRated ★ 3.5
CésaréeRated ★ 4.0
ZooRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
Images of the World and the Inscription of WarRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Sorigouldari: The Sound UnderpassRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
LoganRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.0
The Big SkyRated ★ 4.5
As I Was Moving Ahead Occasionally I Saw Brief Glimpses of BeautyRated ★ 4.0
The Central RegionRated ★ 5.0
From the Other SideRated ★ 4.0
An Elephant Sitting StillRated ★ 4.0
'Til Madness Do Us PartRated ★ 4.5
Red DesertRated ★ 4.0