Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
NimonaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
BurningRated ★ 1.0- 뽀로로 극장판 슈퍼스타 대모험Rated ★ 3.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 0.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
One Piece: Adventure on Nejimaki IslandRated ★ 3.5
One Piece: Curse of the Sacred SwordRated ★ 3.0
One Piece Film: GoldRated ★ 2.5