Titles you rated
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
One Piece in LoveRated ★ 2.0
원피스 21기Rated ★ 3.0
원피스 20기: 조편Rated ★ 2.0- 원피스 19기Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 2.5
Tiger & Bunny Season 2Rated ★ 2.5- 원피스 17기Rated ★ 3.0
- 원피스 18기Rated ★ 3.5
- 원피스 NEW-어인섬 편 SPECIAL EDITED VER.Rated ★ 3.5
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0