Titles you rated
ZootopiaRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0