Movies
Ratings
316
Uncut GemsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
MercyRated ★ 2.0- Planet SpoiliaRated ★ 2.5
EternityRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The 33Rated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Project YRated ★ 1.0