Movies
Ratings
143
The PrestigeRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5