Series
Ratings
15
DAN DA DANRated ★ 3.0
Girls' Last TourRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0