Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
To Your EternityRated ★ 5.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 5.0
DororoRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.0
Behind Her EyesRated ★ 4.5
MashleRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Detective Academy QRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.5