Series
Ratings
153
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 1.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 2.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
Sound! Euphonium 3Rated ★ 3.0- Sound! EuphoniumRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Domestic GirlfriendRated ★ 2.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0