Titles you rated
RebootRated ★ 3.5
Baby Assassins Everyday!Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
Tougen AnkiRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
A Ninja and Assassin Living TogetherRated ★ 3.0
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Zombie Land SagaRated ★ 2.5
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 3.0
The Blue Wolves of MibuRated ★ 2.5
Beyond GoodbyeRated ★ 2.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.0