Titles you rated
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 2.0
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0