Movies
Ratings
105
WALL-ERated ★ 4.5
Runaway TrainRated ★ 4.0
NostalgiaRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Boy Meets GirlRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0- The Starting PointRated ★ 3.5
A Day OffRated ★ 4.5
Mountain CryRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Café de FloreRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 5.0
The Green RayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0