Series
Ratings
96
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The DinosaursRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0
BluemingRated ★ 2.5- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.5
Our Dating SimRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Manhattan Alien AbductionRated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5- The Time of FeverRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0