Series
Ratings
64
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 5.0
The ManipulatedRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
PenguindrumRated ★ 3.5
Queen of DivorceRated ★ 1.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 5.0
Geek GirlRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0