Titles you rated
Send HelpRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- Planet SpoiliaRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.0
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 3.5
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.0
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 2.5
The DirtRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0