Series
Ratings
15
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0