Series
Ratings
47
Haunted HotelRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 2.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 5.0