Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 0.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 0.5