Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.5
The VisitRated ★ 3.5
The DescendantsRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
CloseRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5- The Starry nightRated ★ 3.5
- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
NanaRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
A Whisker AwayRated ★ 3.5