Titles you rated
The Sound of MagicRated ★ 4.0
Maid Sama!Rated ★ 3.5- JewelpetRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 2.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0