Movies
Ratings
140
CarolRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
An EducationRated ★ 4.5
Never Let Me GoRated ★ 3.0
SuffragetteRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5