Titles you rated
SplitRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
SoulRated ★ 1.0
MinariRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 2.5
A Christmas CarolRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 1.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
CocoRated ★ 1.5