Titles you rated
PicnicRated ★ 2.5
Blue SpringRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
BeauRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Anime Supremacy!Rated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
Fureru.Rated ★ 2.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
GummoRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
World MapRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5