Series
Ratings
118
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 1.5
All My Love For YouRated ★ 1.5
H.I.TRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 1.0
Dong YiRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
The World of the MarriedRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0