Series
Ratings
29
The Princess's ManRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0