Series
Ratings
262
Wonder ManRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 2.0
The Sandman Season 2Rated ★ 3.0
Doctor Who Season 2Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Shining GirlsRated ★ 3.0
The SympathizerRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
RipleyRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
La MáquinaRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.5