Series
Ratings
26
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0