Titles you rated
Surely TomorrowRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cheer UpRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5