Movies
Ratings
48
50/50Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 4.0
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0