Series
Ratings
53
Breaking BadRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- IslandRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5